www.osemka.pl portal aktywnych internautow

Strona:

- Aktualności
- Koncerty
- Sznurki
- Wiolonczela
- ArchiwumX
- Webstory

Społeczność:

- Forum
- Księga gości
- Zloty

Zespół:

- Skład
- Historia
- Goście

Dyskografia:

- Albumy
- Single
- DVD

Teksty:

- Liryki
- Wywiady
- Czaty

Multimedia:

- Galeria
- Tapety
- Nuty
- Teledyski
- Mp3

Redakcja:

- Kontakt
- O nas

Poleca nas:
poleca Codzienna Gazeta Muzyczna


7th Symphony

25.02.2011 | 13:20
Zaktualizowano link do albumów o "7th Symphony".

dodał: MackaN


7 Symfonia i trasa w Polsce

12.06.2010 | 13:00
Dla tych co jeszcze nie wiedzą, informacja dobra, 10 SIERPNIA SWIATŁO DZIENNE ZOBACZY NOWY ALBUM FINÓW czyli 7th SYMPHOPNY. Można już natrafić, na oficjalnej stronie, na kawałek promujący płytkę (nagrany wspólnie z Gavin Rossdale), czyli: "End Of Me". Co więcej, data ta wyznacza ostateczny termin zmian, w tym naszym małym polskim serwisie. Po trzecie, koncerty w rodzimym kraju naturalnie będą, o czym było już od dawna wiadomo i warto rzec, że 22.10.10 to data dla Poznania i klubu Eskulap oraz 25.10.10 to dla Warszawy i klubu Stodoła.

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialise correctly.dodał: MackaN


NOWY ALBUM, NOWA STRONA

03.03.2010 | 21:00
Apocalyptica zapowiada nowy album "7th Symphony" na lato tego roku. Ja tym czasem zapowiadam, że z nowym albumem strona dorobi się nowej szaty.

dodał: MackaN


Finowie na festiwalu w Polsce

1.07.2009 | 00:22
Dnia 11.07.2009 na Kock Out Festival, wystąpi zespół... Zresztą, sami wiecie jaki.

dodał: MackaN


Czeska polityka i Apocalyptica

23.05.2009 | 16:45
Jak donosi serwis wyborcza.pl, czescy neonazistowcy kandydaci do europarlamentu, w swoim spocie reklamowym zachęcającym do "ostatecznego rozwiązania" kwestii Cyganów, wykorzystali w tle muzykę Apocalypticy, którą słychać we fragmencie gdzie pokazywane były obrazy opuszczonych bloków na osiedlach, bałaganu na ulicach i odpoczywających nad morzem Romów ze złotymi łańcuchami na szyjach. Chodziło o wywołanie wrażenia, że leniwi, niechlujni i nietolerancyjni Cyganie nie pracują i dobrze sobie żyją z podatków płaconych przez białych. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o tym klipie wiecej odsyłam na strony wyborczej, o tutaj.

dodała: Kasiatarzyna


Po świętach...

23.04.2009 | 03:15
Życzeń wielkanocnych już niestety (niektórzy napewno się ucieszą) nie będzie. Będzie natomiast obwiewieszczenie, że szata graficzna strony zmieni się dopiero z najdejściem nowej płyty, a ta jest już blisko (bliżej niż dalej w każdym razie). Koncert z 16 kwietnia zakończył krótką trasę finów po wschodniej europie. Przyszedł więc czas na zabranie się za nową płytę. W kwietniowym numerze magazynu "Teraz Rock" znajduje się malutki wywiad przeprowadzony z perkusistą Mikko Sirenem. Dowiedzieć się z niego można (poza oczwyście wrażeniami z Polski) coś więcej o nowym albumie. Niektórych zapewne ucieszy fakt (mnie zatwardziałego betona już nie), że płyta nad którą finowie teraz pracują ma być zbliżona do Worlds Collidie, więc można się spodziewać kolejnej dawki mniej lub bardziej udanych wokali. Natoimast wszystkich ucieszy fakt, że na nowej płycie większą rolę w aranżacjach odegrają wiolonczelle.

dodał: MackaN


Apocalyptica zagra w Stodole

15.02.2009 | 03:15
Tak jak przewidywaliśmy, na kolejny występ Apocalypticy w Polsce nie trzeba było długo czekać. Dnia 2009.04.16 w warszawskim klubie "Stodoła" będzie można znów zobaczyć koncertujących finów.

dodała: Kasiatarzyna


Subskrypcja:

Jeżeli chcesz posiadać bieżące informacje o nowościach na stronie, podaj nam swój emial:

Zespoły członków:

 - Hevein

SPECIAL:

 - FanListing
 - ApoSuomiWorld
 - Scarlett

SONDA:

Nasz button:


najlepsza polska strona o zespole ApocalypticaSerwer:ÓSEMKA.PLWebmastering: MackaN :: Nim coś skopiujesz, spytaj o zgodę :: Jeżeli coś nie działa napisz do webmastera
strona została założona w listopadzie 2004 :: aktualna szata graficzna powstała w maju 2005 :: wszelkie prawa zastrzeżone (c)