www.osemka.pl portal aktywnych internautow

Strona:

- Aktualności
- Koncerty
- Sznurki
- Wiolonczela
- ArchiwumX
- Webstory

Społeczność:

- Forum
- Księga gości
- Zloty

Zespół:

- Skład
- Historia
- Goście

Dyskografia:

- Albumy
- Single
- DVD

Teksty:

- Liryki
- Wywiady
- Czaty

Multimedia:

- Galeria
- Tapety
- Nuty
- Teledyski
- Mp3

Redakcja:

- Kontakt
- O nas

Poleca nas:
poleca Codzienna Gazeta Muzyczna


ARCHIWUM NEWSÓW Z LISTOPADA 2005 ROKU

Zmiany z nagraniem DVD

30.11.2005 | 20:20
Z przyczyn technicznych koncert w Erfurt nie będzie nagrywany na DVD. Apocalyptica zadecydowała, że materiały na przyszłe DVD dostarczy im występ w Duesseldorf (4 grudzień). Ponadto należy teraz wysyłać swoje zgłoszenia (patrz news niżej) o temacie "ApoDdorf". Rozstrzygnięcie pierwszego konkursu ("ApoErfurt") za parę godzin.

dodał: MackaN


Wygraj dwa bilety na koncert!!!

29.11.2005 | 19:30
Dzięki oficjalnej stronie Apocalypticy masz szansę pojechać na koncert (który bedzie materiałem na najbliższe DVD zespołu) do Erfurt zupełnie za darmo. Do rozdania jest 25 podwójnych zaproszeń, wystarczy, że wyślesz swoje pełne dane (imię, nazwisko, adres) na competition@universal-rock.de i zatytułujesz e-maila "ApoErfurt". Po tych czynnościach pozostanie Ci już tylko liczyć na swoją wiedzę i szczęście.

dodał: MackaN


Kup dwa, dostań trzy...

26.11.2005 | 18:03
Niemiecka oficjalna strona Apocalypticy umieściła wczoraj info, o specjalnej promocji, dzięki której kupując dwa bilety na koncert naszego ulubionego zespołu otrzymamy trzeci bilet gratis.

dodał: MackaN


Odświeżanie na ekranie...

23.11.2005 | 12:29
Postanowiłam troszkę odświeżyć i uzupełnić materiały na witrynie CoA. Dodana została wzmianka o perkusiście współpracującym z Apocalypticą (Mikko Siren). Wzbogaciłam też artykuł o zespole Hevein, o notkę dotyczącą najnowszej ich płyty - zapraszam do zapoznania się z albumem, naprawdę jest wart uwagi (!). Poprawiłam również tłumaczenia liryk mojego autorstwa, by były jeszcze bardziej poetyckie.

To na razie tyle, myślę, że możecie się spodziewać, za jakiś czas, nowej partii materiałów, ale póki co proszę o cierpliwość.

dodała: Kasiatarzyna


Dyskografia zaktualizowana

16.11.2005 | 11:10
Dział dyskografia został ponownie zaktualizowany. Tym razem dodałem koncertowy album DVD Apocalypticy, który powstał podczas "Cultowej" trasy zespołu.
Pozostaje nam teraz czekać na rok 2006, w którym powinna się ukazać kolejna płytka DVD przypominająca nam o tegorocznej "niebieskiej" trasie Apoków.

dodał: MackaN


Debeściak

14.11.2005 | 16:19

Dział dyskografia został poszerzony o jeden album, który został wydany w 2002 roku tylko na terenie Japonii.

dodał: MackaN


Nowe koncerty w 2006!!!

08.11.2005 | 19:18
Jak donoszą oficjalne źródła dla Apocalypticy rok 2006 zacznie się od występu otwierającego MEDIEM w Cannes. Potem Finowie dadzą 5 koncertów w swej ojczyźnie. Szczegóły w dziale koncerty.

dodał: MackaN


Apocalyptica coś kręci... DVD

06.11.2005 | 21:13
Drugiego grudnia, w Niemczech, w mieście Erfurt zostanie zarejestrowany w całości koncert Apocalypticy. Będzie to materiał na nowe DVD zespołu. Ci którzy chcieliby zostać na żywo obfilmowani mogą zamawiać bilety na wspomniany wyżej koncert w tym miejscu. (strona niemieckojęzyczna)

dodał: MackaN


MTV Music Awards - wyniki

04.11.2005 | 22:00
Wczoraj odbyło sie rozdanie nagród MTV Music Awards. Jak wiadomo, Apocalyptica została nominowana w kategorii NAJLEPSZY FIŃSKI ZESPÓŁ. Niestety, w tym roku naszym wiolonczelistom nie udało się zdobyć wyróżnienia. Nagrodę otrzymał zespół The Rasmus. Dla nas jednak Apocalyptica i tak zawsze będzie najlepsza!

dodała: Kasiatarzyna


Come here. Finland.

03.11.2005 | 15:30
Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony, Apocalyptica zagra, jako zespół otwierający, na prestiżowej ceremoni "MIDEM - The World's Music Market". Zgodnie z tegorocznym hasłem "Come here. Finland."("Przybądź tutaj. Finlandia.") podczas tego wieczoru, będzie można zobaczyć na żywo występy najgorętszych gwiazd z Finlandii, które to zaprezentują się na trzech osobnych scenach. Wydarzenie to będzie miało miejsce 22 stycznia 2006 roku w Palais des Festivals, Cannes, we Francji.

dodała: Leann


Powrót do normalności

02.11.2005 | 13:48
Od dzisiaj na stronie powinno działać już wszystko, bez większych utrudnień. Udało się nawet obejść strukturę ramkową, tak więc znów będzie prawie jak dawnej.

dodał: MackaN


Cult Of Apocalyptica budzi się do życia...

01.11.2005 | 13:16
Serwis Cult Of Apocalyptica, wobec zaistniałych problemów z serwerem, zmuszony był zmienić kod strony tak, by nie zawierał w sobie elementów dynamicznych PHP. Z tego powodu strona będzie najlepiej wyglądać na pełnym ekranie w rozdzielczości 1124x768 lub wyższej (zalecana rozdzielczość ekranu to 1152x864).

Ponadto została zmieniona nieco szata graficzna.

Chwilowo jest również nieaktywnych kilka działów, ale w niedługim czasie wszystko powinno wrócić do normy. Za usterki przepraszam.

dodał: MackaN


Subskrypcja:

Jeżeli chcesz posiadać bieżące informacje o nowościach na stronie, podaj nam swój emial:

Zespoły członków:

 - Hevein

SPECIAL:

 - FanListing
 - ApoSuomiWorld
 - Scarlett

SONDA:

Nasz button:


najlepsza polska strona o zespole ApocalypticaSerwer:ÓSEMKA.PLWebmastering: MackaN :: Nim coś skopiujesz, spytaj o zgodę :: Jeżeli coś nie działa napisz do webmastera
strona została założona w listopadzie 2004 :: aktualna szata graficzna powstała w maju 2005 :: wszelkie prawa zastrzeżone (c)