www.osemka.pl portal aktywnych internautow

Strona:

- Aktualności
- Koncerty
- Sznurki
- Wiolonczela
- ArchiwumX
- Webstory

Społeczność:

- Forum
- Księga gości
- Zloty

Zespół:

- Skład
- Historia
- Goście

Dyskografia:

- Albumy
- Single
- DVD

Teksty:

- Liryki
- Wywiady
- Czaty

Multimedia:

- Galeria
- Tapety
- Nuty
- Teledyski
- Mp3

Redakcja:

- Kontakt
- O nas

Poleca nas:
poleca Codzienna Gazeta Muzyczna


Tajemniczy Wywiad

29.12.2005 | 22:39
W dziale Wywiady znajdziecie coś nowego. Wywiad ten został przeprowadzony przeze mnie, tylko i wyłącznie dla CoA!!

dodała: Icy


Tajemniczy Wywiad

29.12.2005 | 14:00
Nie długo na stronie pojawi się jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny wywiad, którego nie znajdziecie nigdzie inidziej. Niech na razie pozostanie tajemnicą z kim, lecz miejcie się na baczności, wywiad bowiem przeznaczony jest dla ludzi o mocnych nerwach.

dodała: Icy
Webstory

29.12.2005 | 00:10
Historia naszej strony nie jest może zbyt barwna, ale warto, by krótka wzmianka o dziejach redakcji CoA jednak się tutaj znalazła. Szczególnie, że koniec roku, to czas podsumowań. Zapraszam więc do nowego małego narazie działu WEBSTORY.

dodała: Kasiatarzyna


Mp3

25.12.2005 | 23:20
W dziale MP3 możecie już znaleść utwór, który Triplex nagrał razem z Apocalypticą do rosysjkiego filmu "Boi s tieniu".

  PS: Akcja dywersyjna 'Wie Weit (RUS)' oczywiście na forum

dodał: MackaN


Perttu Kivilaakso rozwija samotnie skrzydła!

25.12.2005 | 18:17

O tym, że Perttu ma wydać własny podwójny album było głośno już kilkanaście tygodni temu. Dziś wiemy od samego mistrza, że jest to prawda, a album ma ukazać się latem bądź też jesienią następnego roku. Perttu ma już sporo przygotowanych utworów i mają być one zgoła odmienne od utworów pisanych dla Apocalypticy. "W końcu będę tym kim zawsze chciałem być"- mówi fanom Kivilaakso.

Solowy album jednak to nie wszystko. Oprócz tego Perttu skomponował także muzykę do filmu dokumentalnego "Across The Ice", reżyserii Seppo Rustanius. Więcej o filmie przeczytacie tutaj.

dodała: Icy


Niestrudzona Apocalyptica

25.12.2005 | 18:10

Mimo iż gigantyczna trasa koncertowa 2005 Apocalypticy dobiegła już końca, chłopcy wciąż pracują!! Zamiast cieszyć się urlopem panowie nadal nagrywają i tworzą nowe projekty. Najnowszym dzieckiem zespołu jest teledysk wraz z soundtrackiem do rosyjskiej produkcji "Boi s tieniu". Zarówno clip jak i muzyka bija rekordy na rosyjskich listach najpopularniejszych teledysków i najczęściej słuchanych utworów. Niestety nie jest to oryginalny utwór Apocalypticy, gdyż został on zremixowany, na potrzeby filmu, przez grupę Triplex. Czyste brzmienie cellosów można za to posłuchać na rosyjskiej wersji "Wie Wiet", skąd pochodzi utwór.

dodali: Icy & MackaN


Informacja dotycząca Tabulatur

25.12.2005 | 17:30
W związku dopominaniem się o nuty na stronie (a nie tylko tabulatury) informuję że najnowsza wersja programu GITARpro (nawet demonstracyjna) posiada funkcję wyświetlania, która pozwala podziwiać utwory Apocalypticy zarówno w formacie tabulatur jak i w wersji klasycznych nut. Odsyłam do pomocy programu.

dodał: MackaN


Idą Święta!

23.12.2005 | 13:10
W związku z nadchodzącą Wigilią i Świętami Bożego Narodzenia cała załoga CoA życzy wszystkim wesołych i radosnych świąt, Apokaliptycznego Sylwestra oraz spełnienia marzeń w nowym roku!

dodała: Icy


Nowe nuty

12.12.2005 | 21:12
Aby zrekompensować Wam chwilowy zastój na stronce dodaliśmy do działu Nuty nowe taby do utworu Life burns oraz Quutamo. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

dodała: Leann


Mulder i Scully na CoA

04.12.2005 | 18:30
Wraz z grudniem, pojawił się nowy dział na stronce - ArchiwumX. Odnajdziecie w nim newsy z poprzednich miesięcy.

dodał: MackaN


Subskrypcja:

Jeżeli chcesz posiadać bieżące informacje o nowościach na stronie, podaj nam swój emial:

Zespoły członków:

 - Hevein

SPECIAL:

 - FanListing
 - ApoSuomiWorld
 - Scarlett

SONDA:

Nasz button:


najlepsza polska strona o zespole ApocalypticaSerwer:ÓSEMKA.PLWebmastering: MackaN :: Nim coś skopiujesz, spytaj o zgodę :: Jeżeli coś nie działa napisz do webmastera
strona została założona w listopadzie 2004 :: aktualna szata graficzna powstała w maju 2005 :: wszelkie prawa zastrzeżone (c)