www.osemka.pl portal aktywnych internautow

Strona:

- Aktualności
- Koncerty
- Sznurki
- Wiolonczela
- ArchiwumX
- Webstory

Społeczność:

- Forum
- Księga gości
- Zloty

Zespół:

- Skład
- Historia
- Goście

Dyskografia:

- Albumy
- Single
- DVD

Teksty:

- Liryki
- Wywiady
- Czaty

Multimedia:

- Galeria
- Tapety
- Nuty
- Teledyski
- Mp3

Redakcja:

- Kontakt
- O nas

Poleca nas:
poleca Codzienna Gazeta Muzyczna


'The best of' na horyzonice

29.04.2006 | 13:16
Doniesienia "rosyjskiego wywiadu" potwierdziły się. Wczoraj na oficialnej stronie Apocalypticy pojawiła się lista utworów z najnowszych krążków, która jest w stu procentach kompatybilna z tym co opublikowaliśmy już jakiś czas temu. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko zaktualizować dział Dyskografia.

dodała: LeAnn


Wywiad odnośnie DVD

22.04.2006 | 15:11
Na oficjalnej stronie Apocalypticy ukazał się e-mailoway wywiad z Eiccą dotyczący nadchodzącego wydawnictwa DVD. Możecie go przeczytać w wersji oryginalnej pod tym likiem.

dodała: LeAnn


Lista utworów

18.04.2006 | 22:48
Jak donosi "rosyjski wywiad" możemy się spodziewać na "Amplified - A Decade OF Reinventing The cello" takiej oto listy utwrów:

Cd 1 (Instrumentals):
01. Enter Sandman
02. Harmageddon
03. Nothing Else Matters
04. Refuse / Resist
05. Somewhere Around Nothing
06. Betrayal
07. Farewell
08. Creeping Death
09. Hall Of the Mountain King
10. One
11. Heat
12. Cohkka
13. Kaamos
14. Deathzone
15. Angel of Death (nigdy wcześniej nie wydany)

Cd 2 (Vocal Features):
01. Repressed, featuring Max Cavalera (Soulfly, ex-Sepultura) & Matt Tuck (Bullet For My Valentine)
02. Path Vol.2, featuring Sandra Nasic (Guano Apes)
03. Bittersweet, featuring Lauri Ylönen (The Rasmus) and Ville Vallo (HIM)
04. Hope Vol.2, featuring Matze Sayer (Farmer Boys)
05. Quutamo / french version, featuring Manu
06. Faraway Vol.2, featuring Linda Sundblad (Lambretta)
07. Life Burns, featuring Lauri Ylönen (The Rasmus)
08. Seemann, featuring Nina Hagen

O dodatkowej płycie DVD media jak narazie milczą.

dodał: MackaN


10 lat z finami - nowa płyta CD&DVD!

12.04.2006 | 15:11
Tego roku Apocalyptica postanowiła podsumować 10-letnią działalnosć zespołu i wydać krążek z najlepszymi kawałkami tejże dekady. Na "Amplified - A Decade Of Reinventing The Cello" znajdą się wszystkim dobrze znane hity jak "Enter Sandmen", "Harmageddon", "Bettersweet" czy też "Seeman" (feat. Nina Hagen), ale również dwie nowe piosenki (o czym wcześniej nadmienialiśmy): "Repressed" [nagrany z Max'em Cavalera (Soulfly) i Matt'em Tuck (Bullet For My Valentine)] oraz "Angel Of Death" Slayer'a.

"Amplified - A Decade OF Reinventing The cello" ujrzy światło dzienne 26 maja, a promowane będzie już 12-stego poprzez singiel "Repressed". Ciekawą informacją jest fakt, że do składanki dojdzie jeszcze płyta DVD zawierająca trasę koncertową "Life Burns" oraz teledyski.

dodał: MackaN


Max Cavalera

06.04.2006 | 10:40
Max Cavalera (lider zespołu Soulfly, załozyciel i lider Sepultury) wystąpi gościnnie na nowym albumie Fińskiego zespołu Apocalyptica. W Niemczech, Max wziął udział w nagraniach jednego utworu, który prawdopodobnie znajdzie się na nowej płycie Finów. Niestety nie ujawniono jego tytułu. Finowie już wcześniej grali kompozycje Sepultury. Były to "Roots" (w którym gościnnie wystąpił Max), "Refuse/Resist" i "Inquisition Symphony".

dodała: Devi


Powrót Antero

01.04.2006 | 12:24
W ostatnim wywiadzie niemieckiego czasopisma 'Muss' Perttu Kivilaakso ogłosił, że jest teraz bardzo zaabsorbowany swym solowym projektem i oświadczył, że wkrótce odejdzie z Apocalypticy. "Nie mogę ciągnąć tych dwóch projektów na raz. Bo z żadnego wtedy nic dobrego nie wyjdzie" - mówi. Na jego miejsce wejdzie Antero Manninen, który wciąż koncertuje z Apocalypticą i w chwale powróci do stałego składu zespołu.

dodał: MackaN


33 zdjęcia

30.03.2006 | 22:40
Ha! Zrobiliśmy wam psikusa i powiększyliśmy galerię. Pewnie myśleliście, że to nigdy nie nastąpi :P

dodali: LeAnn & MackaN


Koncerty w lipcu!

26.03.2006 | 17:35
Dział Koncerty został zaktualizowany - czyli wzbogacony o miesiąc lipiec.

dodała: Devi


Album na horyzoncie...

24.03.2006 | 23:05
W poniedziałek 20 marca bieżącego roku spółka Sony BMG ogłosiła, iż została podpisana umowa między wspomnianą firmą 20-20 Entertainment a zespołem Apocalyptica, dotycząca nagrania kolejnego światowego albumu fińskiej grupy. Zgodnie z umową, zespół ma wejść do studia już pod koniec tego roku aby nagrać szóstą płytę w swoim dorobku. Materiał ma zawierać nowe, jeszcze nieokreślone współprace. Tak oto komentuje to wydarzenie dyrektor Sony BMG Continential Europe w Niemczech - Maarten Steinkamp: "Jesteśmy niesamowicie dumni z podpisania tego kontraktu. Apocalyptica jest jedynym w swoim rodzaju zespołem i oczekujemy udanej współpracy z nimi oraz dalszego rozwoju ich sukcesu", W umowie Steinkamp tłumaczy decyzję o podpisaniu kontraktu jako "kolejny przykład na to jak bardzo zobowiązani jesteśmy pracować i zmieniać repertuar w całej Europie".

dodała: LeAnn & Devi


Mikko Siren

12.03.2006 | 18:05
Dział SKŁAD został wzbogacony o większą notkę dotyczącą perkusisty zespołu Mikko Sirena.

dodała: Kasiatarzyna


20/20 Sony Records

11.03.2006 | 10:25
Niedawno zostało ogłoszone, iż członkowie Apocalypticy podpisali 10letni kontrakt z amerykańską firmą 20/20 Sony Records. Według lidera grupy, Eiccy Toppinen'a, kontrakt ten jest bardzo korzystny, a zespół jest niezmiernie szczęśliwy z takiego obrotu sprawy i ma nadzieję na owocną współpracę.

dodała: LeAnn


Wywiad z Mikko

10.03.2006 | 15:22
Od dziś, na stronie dostępna jest pierwsza część wywiadu z perkusistą Apocalypticy. Ponadto dla uporządkowania i przejrzystości strony, newsy ze stycznia i lutego zostały wrzucone do archiwum.

dodał: MackaN


Redakcja

10.03.2006 | 10:24
W redakcji Cult of Apocalyptica zaszły kolejne zmiany. Otóż do naszego grona dołączyła na wolne miejsce nowa osoba. Znana wszystkim forumowiczom Deviacja odtąd będzie z nami współpracować. Więcej dowiecie się na pewno niebawem w dziale O NAS. Serdecznie zapraszam, a nowej koleżance gratuluje w imieniu całego zespołu redakcyjnego CoA.

dodała: Kasiatarzyna


Fanlisting & button

06.03.2006 | 19:05
Zapraszamy na nowy (i jedyny?) polski fanlisting Apocalyptiy stworzony przez Enkeli. Znajdziecie go pod tym adresem. Ponadto Enkeli stworzyła dla serwisu nowy, lepszy button, który z tą chwilą czynimy oficjalnym serwisowym. Jesteśmy mile zaskoczeni tą inicjatywą i dziękujemy za pomoc w rozwoju serwisu.

dodała: Redakcja


Apocalyptica w filmie niemieckiej TV

04.03.2006 | 17:31
W poniedziałek, 3 marca, o ogodzinie 20:15, w niemieckiej telewizji ZDF, będzie okazja usłyszeć piosenki zespołu Apocalyptica w filmie "Die Mandantin"

dodał: MackaN


Subskrypcja:

Jeżeli chcesz posiadać bieżące informacje o nowościach na stronie, podaj nam swój emial:

Zespoły członków:

 - Hevein

SPECIAL:

 - FanListing
 - ApoSuomiWorld
 - Scarlett

SONDA:

Nasz button:


najlepsza polska strona o zespole ApocalypticaSerwer:ÓSEMKA.PLWebmastering: MackaN :: Nim coś skopiujesz, spytaj o zgodę :: Jeżeli coś nie działa napisz do webmastera
strona została założona w listopadzie 2004 :: aktualna szata graficzna powstała w maju 2005 :: wszelkie prawa zastrzeżone (c)