www.osemka.pl portal aktywnych internautow

Strona:

- Aktualności
- Koncerty
- Sznurki
- Wiolonczela
- ArchiwumX
- Webstory

Społeczność:

- Forum
- Księga gości
- Zloty

Zespół:

- Skład
- Historia
- Goście

Dyskografia:

- Albumy
- Single
- DVD

Teksty:

- Liryki
- Wywiady
- Czaty

Multimedia:

- Galeria
- Tapety
- Nuty
- Teledyski
- Mp3

Redakcja:

- Kontakt
- O nas

Poleca nas:
poleca Codzienna Gazeta Muzyczna


Po koncercie w Polsce... kolejny koncert w Polsce?

28.07.2008 | 12:20
Wczoraj, jak wam zapewne było wiadomo, odbył sie koncert Apocalypticy z okazji rocznicy powstania warszawskiego. Przed Finami zagrał zespół Armia. Impreza była bezpłatna. Zespół po raz polejny zachwycił się polską publicznością, jej entuzjazmem i dobra zabawą. Eicca publicznie obiecał, że wrócą do Polski tak szybko, jak to będzie możliwe. Sądzę, że doczekamy sie spełnienia obietnicy!

dodała: Kasiatarzyna


Konkurs

16.07.2008 | 23:59
Od pewnego czasu na oficjalniej stronie Apocalypticy można znalezć informację o wokalnym konkursie. Do wygrania wspólny występ z finami. Wystarczy nagrać się na Youtube, mieć dobrą oglądalność i spodobać się finom. Więcej szegółów na stonie: http://www.imnotjesus.com/

info: jaco
dodał: MackaN


Koncert w Polsce! ZA DARMO!

11.07.2008 | 21:13
Jeszcze nie tak przecież całkiem dawno (z perspektywy regularności koncertów :) ) Apocalyptica gościła we Wrocławiu. Okazuje się, że to nie koniec jej przygody z polską publicznością. Tym razem jest jednak jeszcze ciwkawiej bowiem 27 lipca w Muzeum Powstania Warszawskiego finopwie zagarają ZA DARMO z okazji 64 rocznicy wybuchu powstania (jak się można domyślić) Warszawskiego.

info: jaco
dodał: MackaN


Hyperion

19.06.2008 | 09:50
Okazuje się, że Apocalyptica to nie jedyny zespół grający na wiolonczelach nieco inaczej niż to się robi w filcharmonii. Nieopodal Polski, bo w Czechach, egzystuje sobie bowiem zespół o wdzięcznej nazwie Hyperion składający się z perkusisty i trzech wiolonczelistów (sic!). Odnośnik do ich strony domowej znajdziecie w dziale Sznurki. Natomiast próbkę ich możliwości prezentuję poniżej:

Faust vol. II
Patterns Of The Hidden
dodał: MackaN


OzzFest

15.05.2008 | 18:50
Z oficjalnej strony festiwalu ciężkiego grania: 'OzzFest' pod patronatem, jak sama nazwa wskazuje, legendarnego wokalisty Black Sabbath - Ozzy'ego Osbourne'a, można się dowiedzieć, że na głównej scenie zagości w tym roku Apocalyptica!

info: jaco
dodał: MackaN


Aktualizacja

04.05.2008 | 18:50
Nastąpiła aktualizacja działu koncerty. Ponadto, już niedługo, znienawidzona przez wszystkich sonda zniknie. W jej miejsce pojawi się inna wraz z nowym kolorystycznie wyglądem strony. Wyglądem zgodnym ze standardami wyznaczonymi najnowszym albumem.

dodał: MackaN


Metal Hammer Golden Gods 2008

04.05.2008 | 18:40
Apocalyptica otrzymała nominację Metal Hammer Golden Gods 2008 w kategorii "Breakthrough". Głosować na nią można pod tym likiem.

dodał: MackaN


Koncert!

02.04.2008 | 00:21
Jak donosi amerykańskie radio KFMA, Apocalyptica wraz z Metallicą i kilkoma innymi zespołami (szczegóły na kfma.com) 16 maja da koncert w mieście Tucson w USA. Gwiazdą wieczoru nie będą jednak Finowie, a Metallica.

info: jaco
dodał: MackaN


WESOŁYCH ŚWIĄT

22.03.2008 | 13:17

Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych,
oraz mniej dziwnych zachowań pogody,
życzy
Cult of Apocalyptica.

dodał: MackaN


Eicca otrzymał nagrodę'Jussi'

18.02.2008 | 10:48
Jak oznajmia oficjalna strona zespołu, Eicca otrzymał 2 lutego z rąk finskiej akademii filmowej nagrodę za muzykę do filmu 'Musta Jää', co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Czarny Lód".

dodał: MackaN


Nowy teledysk na YouTube

09.01.2008 | 10:48
Pod tym linkiem można już oglądać w serwisie YouTube najnowszy teledysk Apocalypticy.

dodał: MackaN


Robiąc SOS

30.12.2007 | 13:00
Pod tym linkiem na serwisie YouTube można zaleść matariał filmowy ukazujący prace nad nowym teledyskiem Apocalypticy do piosenki SOS. Kto jeszcze nie widział, polecam obejżenie i zwrócenie uwagi na drugą minutę dwudziestąpierwszą sekundę trwania filmiku. Na monitorze kamery można dostrzeć wtedy polskie słowo! :)

PS: Inny filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=0xIiYyMR3Os

dodał: MackaN


Spóźniony news, SOS

27.12.2007 | 11:46
Święta, święta i po świętach. Jakoś tak ostantio newsy zostały zaniedbane, dlatego niekulturalnym będąc życzę sobie by się to więcej nie zdarzało. Ponadto, już bardziej kulturalnie, spóźnione życzenia dla ludzi odwiedzających czasem Cult Of Apocalyptica:

Drodzy internauci, fani, krytycy, czy też nawet przeciwnicy czy wrogowie i zakogo się tam jeszcze uważacie, ważne że tu zaglądacie. I to właśnie dla was, tu zaglądających, najserdeniejsze życzenia, więcej powowodów do rodości, zdrowia i miłych niespodzianek w nadchodzącym nowym roku!

Po życzeniach jest też aktualność. Zakładam, że nie wszyscy zaglądali, przez okres braku aktywności CoA, na oficjalną stronę Apocalypticy. Otóż musicie wiedzieć, że Apocalyptca zaserwuje nam nowy klip video. Będzie to piosenka SOS.

dodał: MackaN


Bohaterowie

18.10.2007 | 00:46
Do działu liryki dodany został utwór HELDEN wraz ze swym tłumaczeniem.

dodał: MackaN


Goście, goście...

08.10.2007 | 01:52
Dział goście został wzbogacony o trzy nowe postacie.

dodała: Kasiatarzyna


Worlds Collide - Aktualizacja

04.10.2007 | 03:00
Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że już od jakiegoś czasu w polskich sklepach można zakupić najnowszą płytę zespołu Apocalyptica. W zwązku z tym, a także w związku z tym, że mnie czyli administratorowi udało się wrócić z troszkę przydługich wakacji, przyszedł czas na drobne aktualizacje na witrynie. W dziale Albumy można już znaleść ostanią brakującą płyty Apocalypticy. W dziale Koncerty wytłuszczone zostały daty występów zespołu w naszym kraju. Ponadto w najbliższym czasie dział Gośćie winien być wzbogacony o kolejne osobowości. Zauważyliście też pewnie, że nowa płyta przyniosła trochę tekstów do tłumaczenia... hmm tych należy się spodziewać w przeicągu tygodnia.

PS: Przepraszam za trochę nieskładnego newsa... ale jest trzecia w nocy :)

dodała: MackaN


Worlds Collide

17.07.2007 | 13:00
17 września 2007 - tego dnia ujrzy światło dzienne już szósta studyjna płyta zespołu Apocalyptica pt. "Worlds Collide". Utwór promujący to piosenka o tytule "I'm not Jesus", w której możemy usłyszeć gościennie wokalistę zespołu Slipknot czy Stone Sour - Corey'a Taylor'a. Światowa premiera singla przewidywana jest na 3 września (w Niemczech na 31 sierpnia) ale link do teledysku można już znaleźć na naszym forum.

dodała: LeAnn


Nowy teledysk

27.05.2007 | 11:55
Apocalyptica całkiem niedawno ukończyła zdjęcia do teledysku do utworu "I'm Not Jesus" (Możemy domyślać się, że będzie to pierwszy singel). Klip w Los Angeles nakręcił reżyser Tony Petrossian (Autor teledysków m.in. Avenged Sevenfold, Rise Against i Slipknot).

Europejska trasa promująca nowy materiał rozpocznie się 8 października w Rydze (Łotwa).

dodała: Kasiatarzyna


Dział koncenrty - Aktualizacja

17.05.2007 | 18:00
Informacja z myspace się potwierdziła. Już od jakiegoś czasu na oficjalnej stronie zespołu Apocalyptica możecie sobie obejrzeć grafik koncertów 2007. Tenże sam grafik udostępniamy wam również my, na CoA.

dodał: MackaN


APOCALYPTICA PONOWNIE W POLSCE!!

11.05.2007 | 21:45
Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich polskich fanów!! Wg. strony myspace zespołu (www.myspace.com/apocalyptica) Finowie odwiedzą nasz kraj już w listopadzie bieżącego roku!! Wiolonczeliści zagrają 3 listopada w Warszawie w klubie Progresja i 4 listopada we wrocławskim klubie WZ.

dodała: LeAnn


Apocalyptica na Eurowizji!

18.04.2007 | 22:30
Jak podaje oficjalna strona Eurowizji, http://www.eurovision.tv, gościem tegorocznej finałowej gali w Helsinkach będzie zespół Apocalyptica. Wydarzenie to będzie miało miejsce 12 maja. Na otwarciu konkursu wystąpi zeszłoroczny zwycięzca Lordi, wiolonczeliści natomiast zagrają najprawdopodobniej po etapie konkursowym a przed ogłoszeniem punktacji.

dodała: LeAnn


Polska wersja wywiadu

03.02.2007 | 22:25
Szybciej niż obiecywaliśmy umieszczamy na stronie tłumaczenie najnowszego wywiadu z Eiccą, przeprowadzonego 25 stycznia bieżącego roku. Polską wersję rozmowy znajdziecie w dziale Wywiady. Zapraszamy do lektury.

dodała: LeAnn


Nowy wywiad z Eiccą

02.02.2007 | 13:30
Dla znających język angielski polecamy nowy wywiad z Eiccą, który można przeczytać tutaj. Ci, którzy nie znają angielskiego, za kilka dni będą mogli, u nas na stronie, przeczytać go w wersji polskiej, gdyż tłumaczenie wywiadu jest w toku.

dodała: LeAnn


Wiadomość od Eiccy

01.02.2007 | 20:00
Chyba najwyższa pora (mamy drobny poślizg) umieścić tłumaczenie wiadomości od Eiccy z 22 stycznia:

Cześć,
wciąż pracujemy nad nowym albumem, więc nie ma nic specjalnego do zakomunikowania poza tym, że zdecydowaliśmy się na nagranie perskusji Mikko w początkach marca. Jest jeszcze za wcześnie na podanie daty wydania nowego albumu, pozostaje nadal wiele otwartych kwestii jak np. gościnni artyści... Jakkolwiek, zespół jest w świetnym nastroju, zmotywowany do ciężkiej pracy. Powinnno to zaowocować wspaniałym albumem!

Eicca

dodał: MackaN


Subskrypcja:

Jeżeli chcesz posiadać bieżące informacje o nowościach na stronie, podaj nam swój emial:

Zespoły członków:

 - Hevein

SPECIAL:

 - FanListing
 - ApoSuomiWorld
 - Scarlett

SONDA:

Nasz button:


najlepsza polska strona o zespole ApocalypticaSerwer:ÓSEMKA.PLWebmastering: MackaN :: Nim coś skopiujesz, spytaj o zgodę :: Jeżeli coś nie działa napisz do webmastera
strona została założona w listopadzie 2004 :: aktualna szata graficzna powstała w maju 2005 :: wszelkie prawa zastrzeżone (c)