www.osemka.pl portal aktywnych internautow

Strona:

- Aktualności
- Koncerty
- Sznurki
- Wiolonczela
- ArchiwumX
- Webstory

Społeczność:

- Forum
- Księga gości
- Zloty

Zespół:

- Skład
- Historia
- Goście

Dyskografia:

- Albumy
- Single
- DVD

Teksty:

- Liryki
- Wywiady
- Czaty

Multimedia:

- Galeria
- Tapety
- Nuty
- Teledyski
- Mp3

Redakcja:

- Kontakt
- O nas

Poleca nas:
poleca Codzienna Gazeta Muzyczna


Redakcja

Czyli o tych, dzięki którym witryna ta istnieje i ma się dobrze. Jeżeli masz jakieś sugestie odnośnie tej strony lub chcesz się czymś podzielić z jej twórcami wyślij maila.

Redaktorzy:
- MackaN (webmastering, teksty, newsy)
- Kasiatarzyna (newsy, teksty, wsparcie moralne)
- nemo-once (newsy)
- LeAnn (newsy, teksty, korekta, głos rozsądku)
- Deviacja (newsy, szperactwo?)


MackaN

Stanowisko: Redaktor - Odpowiedzialny za wygląd witryny, zajmuje się wszystkimi działami.

Charakterystyka:
Genaralnie jest dość wesołym człowiekiem. Określany często jako niepoprawny optymista (idiota?). Fascynuje się filmem, ostatnio próbuje nawet kręcić proste amatorskie fabuły. Jest jednym z niewielu, którzy zachwycają się Latającym Cyrkiem Monty Pythona. W wolnych chwilach pisze, od sonetów poprzez nowele aż do powieści, prace te nie są jednak w bardzo zaawansowanym stadium, dlatego traktuje to narazie tylko hobbystycznie. Kształci się w kierunkach ścisłych matematyczno-informatycznych. Jego pasją jest muzyka. Nie zawęża on swoich horyzontów tylko do Apocaliptycy, czy muzyki symfonicznej. Wręcz przeciwnie. Jedyne gatunki które mu nieodpoiwadają to techno, hiphop oraz rap. Reszta jest przysfajalna. Z polskich wykonawców, słucha regularnie tylko dwóch Nosowskiej (Hey), oraz Kazika (kazik, knż, kult) którego jest już starym fanem i wybacza mu nawet hiphopowe kawałki.

Zespoły polecane przez MackaN'a:
Apocalyptica, Therion, Haggard, Rhapsody, Nightwish, Rammstein, Kult


Kasiatarzyna

Stanowisko: Redaktorka (iniciatorka założenia witryny) - moderuje forum, pisze newsy, tłumaczenia, teksty do działów, wspiera moralnie.

Charakterystyka:
Drogi czytelniku! Jeżeli chcesz czytać to dalej musisz być co najmniej dziwny...:] Ale jeżeli chcesz, to czytaj.
Ma urodziny wtedy, kiedy Petrru, więc pewnie urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą, choć sławną wiolonczelistka nie zostanie ;). Uwielbia muzykę, od soft rocka do metalu poprzez klasykę, folk i inne dziwne dźwięki. Kocha książki (czytać :P) dające sporo do myślenia artykuły (też czytać) oraz wkurzać ludzi (a nie czytać? przyp. MackaNa). Poza tym chce pojechać do Finlandii i znaleźć sobowtóra Eiccy :***:D. Ponadto jest niezrównoważona psychicznie i codziennie łyka żelazo w tabletkach jak na metala przystało (żart). Lubi języki obce, turystykę, zajęcia z pierwszej pomocy, wolontariat, swoją kocicę, wierzby, historię, patrzeć ludziom w oczy, spacery i jeszcze masę innych rzeczy. Pisze kończące się drastycznie opowiadania, i ma bardzo specyficzne poczucie humoru:]. Aaa i nie lubi oswajać w bawełnę więc czasami jest szczera do bólu i ma swoje zdanie. Jest upierdliwa, nudna, marudna, popełnia błędy ort. , chaotyczna indywidualistka...
...ale w sumie kochana, w końcu ma wpisane "wsparcie moralne". ;) Możecie ją prosić o klipy i mp3 Apocalypticy, bo ma ich sporo. Amen.

Zespoły polecane przez Kasiatarzynę:
Apocalyptica, Creed, Rammstein, Coma, Hey, Rhapsody, Nightwish. Hevein, Therion, Hunter, Epica, Tristania


nemo

Stanowisko: Redaktor - moderuje forum, pisze newsy (ab und zu die Grafik)

Charakterystyka:
Imię: Jacek
Nazwisko: Olszewski
Mieszka: Nowy Sącz
Lubi: muzykę, poezję, polski, książki, przyjaciół, swoja klasę, szkołę troche mniej, horrory, gre na skrzypcach (?)....
Nie lubi: swojej ortografi, pewnych osobników, nauczycieli, wścipstwa, niszczenia mienia, hip-hopu, kłamstw.
Wady: ortografia, bałaganiarstwo, lenistwo.
Ulubione książki: Wstrząs, Kod Leonarda da Vinci, Bunkier, Wszytskie książki Sapkowskiego, Ben Hur, Dżuma.
Ulubione filmy: Resident Evil, Tańcząc W Ciemnościach, Oszukać Przeznaczenie, Mój Nikifor, Cube, Bunkier, Świt Żywych Trupów, The Ring.

Zespoły polecane przez nemo-once:
Apocalyptica, Era, Enigma, Bjork, Nightwish, Within Temptation, Rammstein, Amethystium, Enya


LeAnn

Stanowisko: Redaktorka newsów, zajmuje się także korektą

Charakterystyka:
Realistka w stosunku do siebie, optymistka w stosunku do innych ludzi - tak określa samą siebie. Na codzień studentka biologii i geologii z Krakowa, jednocześnie totalnie zakręcona na punkcie Apocalypticy. Nie może wytrzymać ani jednego dnia bez słuchania swojej ulubionej muzyki. Inne zespoły bliskie jej sercu to m.in. Creed, Nirvana, Therion, Metallica, Iron Maiden, Nightwish, a z polskich Coma, happysad, Zabili mi żółwia, Akurat i Artrosis. Uwielbia chodzić na koncerty, czytać książki, bawić się ze swoim psem. Jeśli tylko może jeździ w Tatry i podziwia z ich szczytów piękne krajobrazy, o każdej porze roku. Ponadto zagłębia się w historię Finlandii i uczy się języka fińskiego w domowym zaciszu, sama dla siebie, jak tylko czas jej na to pozwoli.

Zespoły polecane przez Leann:
Apocalyptica, Creed, Therion, Coma, Happysad


Deviacja

Stanowisko: Redaktorka newsów, przemierza internet w poszukiwaniu zaginionych informacji...

Charakterystyka:
Jest dość zmienną osobą. Łatwo się uprzedza i bywa bardzo uparta (tylko bywa). Dla osób, które darzy sympatią ma wielkie pokłady dobroci i cierpliwości (choć okazywanie sympatii dość ciężko jej idzie). Inni najczęściej obchodzą ją mniej niż na to zasługują. Jest nieśmiała, zamknięta w sobie i zżera ją kompleks niższości. Próbuje coś z tym fantem zrobić... bezskutecznie. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki... Nigdy nie wie co akurat może jej się spodobać, nie zamyka się w obrębie jednego gatunku muzycznego, poszukuje. Wprost kocha niektóre stare piosenki...z sentymentu. Czasem pisze opowiadania czy inne utwory, jednak wszystkie niszczy, bo nie spełniają jej oczekiwań. Podobnie bywa z rysowaniem. Interesują ja choroby psychiczne i problem uzależnień. Uwielbia książki i filmy (czyta/ogląda nawet te najbardziej chałowate, bo... bo tak). Jest wielbicielką kotów, rowerowych wypraw wszelkiej maści, kultury fińskiej, a ostatnio także japońskiej, pociągów, dziwnych staroci, świeczek, chórów, ciemnych sal kinowych, piękna przyrody i gdy sobie przypomni "Radzieckiego Termosu".

Zespoły polecane przez Devi:
Apocalyptica, Nirvana, Akurat, Pidżama Porno, Rammstein, Kult, Sonic Youth, Hey, Coma, System of a Down, Placebo, The Beatles (w przypływie sentymentu).

Subskrypcja:

Jeżeli chcesz posiadać bieżące informacje o nowościach na stronie, podaj nam swój emial:

Zespoły członków:

 - Hevein

SPECIAL:

 - FanListing
 - ApoSuomiWorld
 - Scarlett

SONDA:

Nasz button:


najlepsza polska strona o zespole ApocalypticaSerwer:ÓSEMKA.PLWebmastering: MackaN :: Nim coś skopiujesz, spytaj o zgodę :: Jeżeli coś nie działa napisz do webmastera
strona została założona w listopadzie 2004 :: aktualna szata graficzna powstała w maju 2005 :: wszelkie prawa zastrzeżone (c)